O mnie

Inż. Dominik Michał Stawicki

PHP, JavaScript, CSS, HTML5, C#, C++, C, ASM, MySql

Facebook Twitter Linkedin

Witam. Nazywam się Dominik Stawicki. Urodziłem się 10.06.1991. Moim pierwszym etapem edukacji była Państwowa Szkoła Muzyczna I st. Im. Stanisława Moniuszki. Ukończyłem ją z dyplomem w zakresie fortepianu. Uczęszczałem również do szkoły II stopnia w klasie klarnetu, niestety nie ukończyłem jej.

Od najmłodszych lat interesuję się elektroniką oraz programowaniem. Od czasów gimnazjalnych zajmowałem się drobnymi naprawami komputerów oraz podstawami programowania. W czasie liceum (2006- 2009) obrałem jako tok nauczania klasę z profilem matematyczno- fizyczno- informatycznym. Wtedy to juz za pośrednictwem XXVI LO w łodzi brałem udział w różnych konkursach dotyczących zagadnień informatycznych.

W II klasie liceum uczęszczałem na wakacyjne praktyki programowania w języku DELPHI.

Po zdaniu matury objąłem pracę w firmie Termoclima jako początkujący web developer. Rozwinąłem się w tej dziedzinie jednocześnie udając się na studia na Politechnice Łódzkiej - kierunek Elektronika i telekomunikacja.

W 2014 roku uzyskałem tytł Magsitra inzyniera w dziedzinie elektroniki i telekomunikacji.

W 2009 roku podjąłem pracę jako początkujący webdeveloper w firmie Termoclima przy portalach klimatyzacja.pl oraz ogrzewnictwo.pl.

W 2010 roku zacząłem ogłaszać się na portalu zlecenia.przez.net aby zdobyć doświadczenie przy prostych projektach, również zacząłem pracować dla prywatnych klientów wykonując naprawy komputerów oraz pisząc im strony internetowe.

Od 2012 roku pracuje w formie Programisty dla firmy MSV tworząc różne systemy bazodanowe, strony oraz Portale. Oczywiście posiadam wciaż swoich klientów, których ilość stale rośnie.

Od 2014 roku przeszedłem do firmy Fujitsu, gdzie zostałem zatrudniony na stanowisko Junior Engineer Developer przy projektach webowych, głównie przy Eternus WebGUI.

Jeśli chodzi o kwestie językowe: posiadam znajomość języka angielskiego na poziomie c1 oraz niemieckiego na poziomie b2.1

 

 

  • Zapraszam do kontaktu

HTML/CSS
PHP/MySql
Jquery
C#
C++
C
ASM
C#